Омріяний вихідний - це всього лише спосіб, як та де хильнути із друзями? Або посмажити шашлику, або поселфитися на природі? Звісно, це не я так вважаю. Просто цитую деякі відповіді з нашого опитування. Агов, міська владо, де наші кінотеатри та концерти? - питають люди. Коли вже розважатися та відпочивати можна буде тут, де працюємо й сплачуємо податки? Що можете запропонувати? Бо каву й пиво пропонують підприємці. Природу - сам Господь Бог. А ви ж що?!

Питання було “Де можна відпочити в Пирятині після роботи?” То як же відповідали наші земляки:

“Якщо чесно, то тільки випити кави і посидіти в гарну погоду, більше нема куди. Ще хіба по магазинах - щоб купити все необхідне і додому. На жаль, у нас нема ні кінотеатру, ні розважального центру, майже нічого такого. Звісно, можна сказати про прогулянки парком, лісом і тд. Якщо хочеться щось побачити, то треба їхати мінімум 20-30 км”.
Алла
23 роки
“Ну если именно в Пирятине, то к сожалению, на данный момент мало вариантов, где было бы интересно провести время. Кроме кафе или острова Масальского пока что ничего другого и интересного не скажу”.
23800330_1193209677476238_7982348759348352142_o
Ніна Михайленко
“Для мене культове місце сили, затишку, відпочинку - острів Масальський. Весна, літо, осінь, зима. Інколи робимо вилазку у Велику Кручу: прогулянки парком понад Удаєм, ресторан, живе кручанське пиво. Також з дружиною майже кожен день робимо променад містом: просто гуляємо, просто спостерігаємо. Подобається кава на Соборній. Здається "Капучіно", біля Нової пошти. Чомусь смакує саме в них. Часто їдемо просто в поля... З Набережної до Каплинського лісу чи на Зарой - зовсім близько. Інколи виходимо в центр на якийсь захід.”.
Андрій Мороз
“Было бы хорошо, чтобы в Пирятине был кинотеатр. А то вообще даже пойти некуда. Можно зайти в кофейную или поехать в кафе “У Стаса” поиграть в бильярд, настольный теннис”.
Вікторія Копиченко
“Я живу в Пирятинском районе всего семь лет. Я переселенка из Донецка. Могу сказать, это очень хороший городок. Мне понравилось в “Тамаде”. А еще сейчас много остановок с очень вкусным кофе. А вот мест, куда сходить отдохнуть, нет. Например, кино, концерт, например, какой-нибудь”.
Олена
25 років
Якщо відпочити "по-пацанськи", то для мене “Живе Пиво” найкраще місце. Пиво є, закуска є, телевізор висить, контингент влаштовує. Якщо сімейні друзі (пари), то майже завжди в "Параплан" ідемо. Якщо з дружиною і дитиною відпочити, то частіш за все це о. Масальський буває. Рідше - парк біля міськради теперішньої. Все. Мабуть, я більше ніде і не буваю”
Руслан
38 років
“Масальський або ж кафешки, бари. Ну, по моїх спостереженнях, "молодёж" зазвичай збирається у когось одного на хаті і там гарцюють або ж в “Оболонь” ходять, як не як один-єдиний клуб. А щоб після роботи відволіктися, то будь- яка кав'ярня або ж BEER AND WINE”
Віолетта
21 рік
“Я вже не часто приїжджаю в Пирятин... Але як раніше, виходжу до ларьків на КХП попити кави. Але бачив, що інші молоді люди зараз проводять час в нових кав'ярнях”.
Сергій
19 років
Острів Масальський
“Оскільки піти нікуди, доводиться щось вигадувати: то залізничний міст, то схід чи захід сонця, то лавандова плантація в Сасинівці. Хотілося б відвідувати концерти сучасних гуртів, дивитися фільми тут, а не в Лубнах чи Києві”.
Мирослава К.
“Якщо сонячна, тепла погода, то ми ходимо на Масальский прогулятися. Гуляємо по центру, часто буваємо в “Капучино”, “my friend cafe”. За інші місця (я там практично не буваю) не відповім.Чекаю на відкриття Піццерії”.
Тая
25 років
“Жаль, но у нас туго с такими местами. Как вариант, у нас кафе много, можно туда с семьей. Бильярд "Кафе у Стаса", Масальский... “Кофейки” разные - у нас с этим точно беды нет. Хотелось бы кино, бильярд. А так же было бы классно - площадь от "Гроно" до налоговой. Как это сделано в Прилуках и Лубнах”.
Олександр Жук
“Я толком нікуди не ходжу. У зв'язку з епідемситуацією, відпочиваю вдома або в друзів”.
Євген О.

Що ж, ви поділилися з нами вашими варіантами відпочинку, АПЕЛЬСИН натомість пропонує свої!

відвідайте єдиний збережений вітряк у с.Дейманівці, 

палац дворян Закревських у с.Березовій Рудці, 

найдовший в Україні дерев’яний міст у с.Каплинцях, 

Будинок Архітектора Хітріна

школи у стилі українського модерну архітектора О.Сластіона – у с.Білоцерківцях, 

козацьку криницю 17 століття у с.Куріньці, 

найстарішу дерев’яну церкву на Полтавщині у с.Повстині.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon