«Все йде, все минає – і краю немає. Куди ж воно ділось? Відкіля взялось? І дурень, і мудрий нічого не знає. Живе… умирає… одно зацвіло, а друге завяло, навіки завяло…».

Ось такими питаннями задавався Тарас Шевченко у поемі «Гайдамаки»: чому зароджується початок і завмирає кінець, чому один неможливий без іншого? Розгадати вічні філософські загадки ми спробували із астропсихологом Тетяною КУДАЦЬКОЮ із Лохвиці.

Таню, Ви родом із Західної України – землі мольфарів, гірських духів, величних Карпат, які тримають небесні полонини і, напевно ж, потужний зв’язок із Космосом. Коли і звідки народилася Ваша залюбленість у астрологію?

– Так і є, і Закарпаття, і Прикарпаття, і Карпати – мій рідний край, тому що зростала в різний час в різній місцевості.

Вся Україна –  і центр, і схід, і захід – є багатою на людей з особливими знаннями, баченням, відчуттями. Адже на території древніх Слов’янських земель існувала Ведична культура, яка і заклала в свій час сильний зв’язок людини з Природою, Всесвітом, Богом. І до теперішнього часу залишились знання і народжуються люди, які «ведають», «ведуньї», «ведуни». Тобто ті, які  бачать, читають, відчувають минуле, теперішнє та майбутнє, мають дари не тільки до пророцтва, а й до зцілення.

Астрологія мені була цікава з дитинства, та тоді я ще не зовсім розуміла, настільки це глибокі та мудрі знання.

Коли Ви почали спостерігати вплив планет, стихійних явищ на людей, їхню поведінку, емоції, бажання?

– Зв’язок природи, планет, Всесвіту з нами та з нашим життям я вже почала бачити в дорослому віці, коли знаходилася в пошуках відповідей на ті випробовування, які проходила. А от розгадки на них та розуміння великого взаємовпливу між Всесвітом і людиною я отримала, навчаючись в Міжнародній школі  Рамі Блекта  «International school of Vedic astrology of Rami  (ISHVARA)».

І коли застосувала всі знання та інформацію на практиці, тоді здобула величезний результат – бачення, розуміння всіх цих впливів планет на нас, відчуття себе, природи, кожної планети, інших людей. Все стало на свої місця, стало простим, мудрим і досконалим. І питань вже не виникало. 

Цими всіма знаннями – і теоретичними і практичними – не могла не ділитися з іншими. Дякуючи Богу, Всесвіту, які привели мене до глибоких знань Ведичної астрології Джйотіш, отримала можливість допомагати людям змінювати себе та їхні сфери життя.

Запитаю фразою головної героїні культового серіалу «Секс і місто» Кері Бредшоу: «І навіть, якщо кожний удар серця був наперед записаний у космічному каталозі, чи можемо ми зробити хибний крок і податися особистим Чумацьким Шляхом? Чи можливо помилитися і розминутися зі своєю Долею?..»

  – Так, при народженні кожна душа вже має свою карму (ми неодноразово говорили про це), тобто людина, народжуючись, приходить вже з певним фундаментом, має певні обставини в житті, яких не уникнути, наприклад, народжується жінкою чи чоловіком, саме в тій сім’ї, в тих батьків, в тому Роді.

Душа сама обирає обставини свого земного втілення – зростати в багатстві чи в бідності, мати здорове тіло чи обмеження з інвалідністю, певну країну, землю, умови. Важливо те, що при народженні кожен має визначені і поставлені перед собою кармічні задачі на це життя (на жаль, їх мало хто знає, тому що елементарним астрологічним речам нас не вчать у школі, не приводять до астрологів ще  в юному віці, щоб знати, як будувати своє життя, що робити, куди іти. Тому ми навгад якось діємо, щось робимо, і в результаті розуміємо, що все це – помилки, розчарування, біль).

 Так-от, є фундамент і є визначений напрямок людини – схема, карта її земного шляху. Це зумовлено нашими діями в минулих життях. І точно так само наша майбутня карма буде сформована на наступне життя теперішніми нашими діями. Тому так важливо задумуватись над тим: як я живу, як я дію, як я думаю, чи приношу я благо і тим самим формую свою щасливу карму, а чи я приношу руйнування, біль, формуючи собі важку карму в наступному втіленні. І для того, щоб очистити свою карму, сформовану в минулому, та покращити своє життя зараз і побудувати гарну карму на майбутнє, нам якраз допомагають, підказують, направляють планети.

Астрологія – це правила нашого життя, слідуючи яким можна привести всі його сфери до успіху, астрологія рекомендує, направляє, підказує, як діяти, куди іти. Якщо ж не прислухатись до Божих провідників – планет, – то карма залишиться незмінною зараз і ускладненою в майбутньому.

Наприклад, якщо ви виходите на вулицю і крапає дощ, то ви підкоригуєте свої дії, взявши парасольку. Якщо ж не захочете діяти згідно природних умов, то намокнете і можете отримати труднощі (спізнитись кудись, не потрапити на зустріч, захворіти, не підписати контракт і ін). Так само і з астрологією, ви можете діяти згідно енергій планет, і вийти успішно з будь-якої ситуації, а можете не прислухатись і проживати труднощі та невдачі. Тому карма існує, але від вас залежить: чи ви її залишите такою, як вона є, або погіршите її, або покращите. Астрологія вчить, як це зробити.

Виходить, що планети – Божі провідники, які впливають на людей згідно волі Творця?

– Так, планети, як і все у Всесвіті, створені Богом. А планети  Бог заклав як своїх помічників (планети – це напів боги), для дотримання балансу та гармонії у Світобудові. Кожна планета сприймається як живий напів бог, має свої імена, правила, мантри для поклоніння. Це дуже цікава і велика тема!

Кажуть, що кожний народ отримує владу, на яку заслуговує. Чи стала війна переломним моментом, можливо, спокутницьким, після якого Доля українцям усміхнеться?

  – У кожного народу теж є своя карма і кожен з нас не просто так народився в Україні, і повинен прожити саме випробування як українець. Відповідно виконувати свої обов’язки як громадянин України і приймати владу, обирати, підтримувати і розуміти, що народ віддзеркалює владу, а влада – народ.

 Якщо в певний період ми мали отримати президента-крадія, це означає, що і народ (більшість) в той час мав такі ж недоліки. Всесвіт і Бог нам показували у президентові, як у дзеркалі, які саме недоліки необхідно викорінити  кожному в собі. Якщо ж ми заслужили на президента-чесну людину, героя – значить і ми, народ, є такими ж.

 Якщо ж нація має президента-брехуна, то і більшість її така ж – все просто і мудро. І коли міняється свідомість кожного з нас, і в цілому народу, тоді змінюється і президент, і успіх країни. Тому важливо змінюватись на краще в першу чергу самому.

  Те, що ми зараз проживаємо такий біль – теж наша карма, і як би не було боляче це усвідомлювати – це так. Але те, як ми зараз спокутуємо свої гріхи, як при цьому проявляємо найкращі людські свої якості, формує нашу велику успішну карму на майбутнє. Так само і вороги – вони мають карму бути невігласами негативними, вбивцями, і цим самим наробляють собі страшну кару. Але пройде багато часу, зміняться покоління ворога, і вони не будуть розуміти – за що ж їм така карма, проживати знущання (адже вони вже не пам’ятатимуть, що коїли їхні предки). Та прожити прийдеться.

Якщо можете, порадуйте нас хорошим астропрогнозом.

–  На моїх сторінках та групах в Інтернет-просторах я розповідала про карму України (підписуйтесь, передивляйтесь, читайте). Україна – духовна країна, і сила її в духовності. Успіх нас чеках з 2024 року. Зараз ми проходимо завершаючий етап довгого важкого періоду.

В квітні змінились положення всіх планет настільки благісно, що зараз закладений фундамент благоприємних, успішних дій та результатів. Тому ми помічаємо, що інколи події розвиваються, як з Божою ласкою, несподівано все розгортається не в тому напрямку, як планував ворог. Найважче ми вже прожили. Попереду будуть ще негативні і небезпечні моменти, але підсумки будуть гарними для нас.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon