“Завершився демонтаж залишків будівлі колишнього районного будинку культури. Дана будівля тривалий час слугувала місцем проведення дозвілля для чорнушан. На жаль після трагічної пожежі залишки приміщення вже більше 20 років були в аварійному стані та не тільки псували естетичний вид селища, а й загрожували життю та здоров’ю людей. На даний час ця територія має такий вигляд.” – повідомив на своїй сторінці селищний голова Олександр Василенко
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/247551648_2968151036846168_1268080184849053161_n-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/246992876_2968151216846150_7378135016125860842_n-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/247470908_2968151143512824_9095511953592485219_n-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/248153747_2968149270179678_2708324274224442564_n-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/247100226_2968151293512809_948478361071322245_n-1024x768.jpg)
Поділись з друзями!