Лейтинант ЗСУ Андрій Докторенко – пирятинець – на війні вже півтора року. І хоч як і ті, хто ховається від призову, “не народжений для війни”, та весь цей час самовіддано захищає зі зброєю в руках нашу державу, кожного з нас та свою родину. Вдома на воїна очікує дружина та двоє дітей. А на передовій – постійні бої на нульових позиціях, у яких Андрій проявив себе як Герой.

29 жовтня 2023 року Президент України підписав указ про високу нагороду нашому воїну.

На сайті громади про Андрія пишуть так:

“Народився Андрій Миколайович 26 березня 1980 року у Пирятині. До 9 класу навчався в школі №4, потім вступив до Березоворудського технікуму, далі – до Київського аграрного університету. Працював у Пирятинському відділі поліції. 19 квітня 2022 року був мобілізований до військової частини А7014. Багато пирятинців знають Андрія як вправного автомайстра”.

Побратими відгукуються про Андрія Докторенка як про сміливого воїна, ентузіаста своєї справи, щирого патріота, розважливого та мудрого командира та надійного друга.

Андрій Докторенко – третій воїн, що отримав звання Герой України в Пирятинській громаді. Нагадаємо, що захисники Вітчизни Андрій Конопльов та Олександр Оксанченко удостоєні звання посмертно.

Щиро вітаємо Героя та бажаємо повертатися додому з Перемогою!

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon