Цьогоріч пероральна імунізація диких м’ясоїдних (червона лисиця, шакал, єнотоподібний собака) на Полтавщині проводиться не шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків, а наземним розкладанням поза територією населених пунктів і водойм.
18 жовтня фахівці Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини працювали у Лубенському і Полтавському районах. Розклали понад 67 тисяч доз вакцини. Про це розповіли в Головному управлінні Держпродспоживслужби України у Полтавській області.
Приманка з вакциною безпечна для всіх видів тварин та людей, має вигляд брикету з різким запахом м’ясо-кісткового борошна, що так приваблює диких тварин. У середині вакцини розміщений полімерний блістер з активними компонентами вакцини.
Якщо вакцину з’їсть домашня тварина, з нею буде все гаразд, просто вона теж буде вакцинована.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2023/10/0b06a0d8828d87ce114735e8f03ef958.jpeg)