29 грудня минає вже 20 років відтоді, як громада с. Калайдинці отримала нове, сучасне приміщення навчального закладу. З того часу у стінах школи опановувало науку та виховувалося не одне покоління наших земляків, серед яких і чимало знаних на Лубенщині та поза її межами. Нині сільська школа є опорним закладом і вважається однією з кращих на теренах громади.


Тож у день ювілейної дати привітати учнівсько-викладацький колектив завітало чимало почесних гостей: Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова РДА Сергій Сіряченко, голова районної ради Тетяна Качаненко, начальник управління освіти Мирослав Костенко, депутат міської ради Лідія Різуненко, а також ще багато випускників минулих років, краєзнавців, учасників АТО/ООС, працівників освіти та культури.


На адресу педагогічного колективу та директора Калайдинцівської школи звучало багато привітань, слів захоплення та побажань від Олександра Грицаєнка, який вручив також пам’ятні подарунки в день визначної дати для опорного освітнього закладу, долучилося керівництво області та інші запрошені гості.
Депутат міської ради Лідія Різуненко передала шкільній бібліотеці подарунок – СЕРТИФІКАТ на придбання книг від депутата Полтавської обласної ради Олега Баканова “Книга – морська глибина…” Крім того, Калайдинцівська школа у день відзначення пам’ятної події отримала ще багато інших подарунків на згадку про подію.

Читайте також:

ФЕЛЬДШЕР ОЛЕНА БІЛА ПРО СЕЛО ЯЦИНИ НА ПИРЯТИНЩИНІ: «ТУТ  ТИША НЕ ТІЛЬКИ ФІЗИЧНА, АЛЕ – ЩО ВАЖЛИВІШЕ – ЕМОЦІЙНА. ГАРМОНІЯ І СПОКІЙ»

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon