З новим роком – з новими правилами! На залізничній станції Гребінка для пасажирів зробили платним зал очікування. Адміністрація на вході до приміщення розмістила оголошення, що вхід до зали коштує 40 гривень з особи.
Платний вхід діє до другої будівлі вокзалу яка розташована біля залізничного мосту. Інша будівля, яка знаходиться біля переїзду та виходу в місто – відкрита для всіх. Такі дії обумовлені постійними скаргами пасажирів на безхатьків які влаштовують бійки та порушують спокій очікуючих. Щоправда, так і не зрозуміло, чи вхід до іншої будівлі платний для всіх, чи лише для тих хто немає проїздного документа.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/270819036_1539692736423698_8232803849816074145_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/270651965_1539692773090361_4319511132923553857_n.jpg)
Читайте також:
НА ГРЕБІНКІВЩИНІ ГОРІЛИ ДВІ БУДІВЛІ
Поділись з друзями!