Житель Пирятина Борис Кириченко зник 30 грудня, наразі його місцеперебування невідоме.
Відомо, що чоловік 30 грудня, близько 16:30, поїхав з дому на автомобілі «Subaru Forester», сірого кольору, з номерним знаком ВІ8263СЕ. Ймовірно чоловік може перебувати у місті Києві або Київській, Житомирській чи Черкаській областях.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_799,h_531/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/img-20220101-wa0011.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_795,h_549/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/01/img-20220101-wa0007.jpg)
Інформацію про місцеперебування Бориса Кириченка можна повідомити до відділення №1 (м. Пирятин) Лубенського районного відділу поліції ГУНП в Полтавській області за телефонами: 099-115-06-61, 099-737-98-36, або «102».
За 2021 рік початку року до поліції Полтавщини надійшло 1 тис. 925 повідомлень від жителів про безвісно зниклих людей. З них наразі розшукали 1 тис. 891 людину. Поліцейські закликають жителів Полтавщини швидко повідомляти до поліції про всі факти зникнення людей, особливо дітей. Наголошують, що від оперативності повідомлення залежить швидкість пошуку людини.
Читайте також:
ВХІД ДО ВОКЗАЛУ ТЕПЕР ПЛАТНИЙ: ФОТО-ФАКТ