Чи не кожен житель Пирятина знає, що наше місто славетне не лише сирзаводом, який до речі, вже з 2022 року можуть закрити, а й тим, що в місті немає жодного парку. Але вже наступного року в місті може з’явитися перший парк. На бюджетній сесії міської ради виділили кошти на реалізацію цього проекту. Паркову зону планують облаштувати в районі спального масиву по вулиці Полтавській. Про це повідомила депутат міської ради Аліна Захарченко, яка була ініціатором облаштування території.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_688/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/267979358_524935528478953_1622348930483985829_n.jpg)
“Жителі мого мікрорайону на автостанції чекають цього вже не один рік. А я рада, що нарешті справа зрушила з місця, і в цьому районі може з’явитися перший в місті парк”, – говорить Аліна Захарченко
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/1099399295_big.webp)
До слова, то вже не перший рік Аліна Захарченко зверталася з пропозицією облаштувати парк. Цьому передували багаточисельні суботники, організовані нею. Декілька разів вона спільно з активістами подавала проекти на громадський бюджет. Проте активність мешканців була низькою і проект не набирав необхідну кількість голосів. Щоб популяризувати цей мікрорайон, Аліна Захарченко була одним з ініціаторів започаткування там щорічного карнавалу “Королева Бензоколонки”. У цьому році депутат змогла “вибити” для мікрорайону перший в місті дитячий майданчик зі штучним покриттям.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/269617087_3247780465445357_6289016115967253502_n.jpg)
Для облаштування парку виділили понад 800 тисяч гривень. За ці кошти планують прокласти тротуар, встановити лавки з ліхтарями та сміттєві урни.
Читайте також:
У СОСНОВОМУ ПАРКУ БІЛЬШЕ НЕ УСАМІТНИТИСЯ КОХАНЦЯМ