Полотна Сергія Шаматріна дихають енергією світла, тепла і безмежної любові до життя. Дивосвіт творів художника різноманітний за технікою та сюжетами.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/245068177_3302977486622648_1200993273028574463_n.jpg)
Багато робіт є абстрактних, проте не менше й пейзажів, написаних на пленерах. На деяких картинах множинні різнокольорові закарлючки утворюють мережива – і зображене на полотні стає дуже крихким, мов би зараз розсиплеться на маленькі шматочки. Захоплюючий стиль, вартий того, аби приїхати на виставку. Автор відкритий світу, у його творіннях живе любов. Картини експонуються з 7 жовтня до 7 листопада, тож часу для відвідин ще вдосталь. На виставці можна побачити також вироби дружини художника Олени Шаматріної, майстрині з бісероплетіння.