![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/img-ed97d9bd7bc15d78721ea0981c45f819-v-1-1024x768.jpg)
В рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок з поліцейським» старший інспектор сектору ювенальної превенції Лубенського РВП Марина Грицай у школах Пирятинської громади провела тематичні зустрічі із школярами на правову тематику. Зокрема інспекторка нагадала про головні правила безпеки для дітей, розв’язання конфліктних ситуацій, права і обов’язки дітей. Також нагадала правила дорожнього руху, дорожні знаки. Зустрічі проходили в дружній, теплій та пізнавальній атмосфері. Діти задавали питання, активно брали участь у вікторинах, відгадували загадки.
Поділись з друзями!