Школам Пирятинщини розіслали
Листи-звернення від начальника відділу освіти Наталії Шерзой з вимогою до директорів провести роз’яснювальну роботу серед персоналу та якнайшвидше вакцинуватися.
У листі йдеться мова про те, що хворих на ковід не будуть лікувати більше в Пирятині, а школи, де не вакциновані 80% персоналу замість відправляти на дистанційне навчання – будуть підвозити до інших шкіл, де вакциновані педагоги.
Далі текст листа.
[  ] “сьогодні по Лубенському району лікується 39 хворих на COVID, 7 з яких перебуває у реанімаційному відділенні. Усього ліжок у реанімації (м. Лубни) – 11, ліжкомісць у лікарні – 184. І це все на 194 тис. населення Лубенського району!!! Вдумайтеся у ці цифри, і нехай вдумаються ваші працівники. У Пирятині вже не буде ковідної підтримки, ковідний пакет у нашій лікарні відсутній. Усі хворі, які знаходяться у лікарнях Полтавській області, НЕВАКЦИНОВАНІ! Вакциновані можуть хворіти, але перебіг хвороби – без ускладнень. На сьогодні у більшості з вас є недопрацювання як керівників у напрямку вакцинації колективів. Ваша задача – повноцінна робота закладу незалежно від рівня епідемічної небезпеки. До кінця тижня має бути 80% і більше вакцинованих працівників. І ще… На дистанцію дуже не розраховуйте, у деяких областях є досвід прийняття рішень щодо призупинення роботи закладів та підвезення до територіально наближених, де вакциновано 80% і більше працівників. Тим паче тепер ми ставимо вимогу, що дистанційне навчання – під особливим контролем і тільки зі школи, а не з дому, як було раніше. А ще чекаємо публікації внесених змін до “ковідної” постанови КМУ № 1236, де передбачено ПЛР-тестування і багато іншого. Тому, не зволікайте. Проводьте результативну роботу з колективами.”
Слова ” до кінця тижня має бути вакциновано 80 %” нагадує виступ Володимира Зеленського про 1 мільярд дерев до кінця року, або міністрів прикладної партії, які розсилають голова обласних адміністрацій листи, в яких вимагають в кожній області збудувати по заводу.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon