Сквер для закоханих може з’явитися у Пирятині

Advertisement

Триває голосування за проекти бюджету участі Полтавської області. Мешканці Пияртинської громади можуть підтримати проект створення скеру закоханих біля Культурно-громадського центру.

Проектом передбачається облаштувати динамічний та публічний простір у сквері біля зали урочистих подій де встановлена імпровізована фотозона “Весільна карета“.

Сквер дооблаштовується 2-ма сучасними парклетами та МАФом у вигляді 2-ох кілець (обручок), крізь які можна проходити в повний зріст, а під певним кутом вони нагадуватимуть символ подружнього життя.

Необхідність реалізації заходів даного проекту ґрунтується на потребах та запитах місцевих мешканців у зелених просторах, облаштованих в сучасному стилі, де можна відпочити, з користю для себе провести вільний час на свіжому повітрі. Таким місцем має стати “Сквер закоханих“, який дасть можливість весільним сюжетам і фото молодят дійсно бути сімейною реліквією та пам’яттю про найромантичнішу подію у житті, а старшому поколінню – з теплом в душі згадати молоді роки та зарядитись позитивом.” , – говорить автор проекту Марина Зерґані

Підтримати проект можна проголосувавши за посиланням https://gazeta-apelsin.com/project


житті, а старшому поколінню – з теплом в душі згадати молоді роки та зарядитись позитивом.”, – говорить автор проекту Марина Зерґані

ПОМЕР 12-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК З ПОЛТАВЩИНИ, ЯКОГО ГОСПІТАЛІЗУВАЛИ З ОПІКАМИ

У Заводському хочуть створити крафтову броварню

У Гребінці автомобіль збив дитину. Постраждалий реанімації

КИЇВСЬКИЙ ПОСАДОВЕЦЬ, ЯКИЙ ПІД ХОРОЛОМ П’ЯНИМ ВЧИНИВ ДТП З ДВОМА ЗАГИБЛИМИ, ВИМАГАЄ ЗАКРИТТЯ СПРАВИ

На Хорольщині під час пожежі загинула людина


Поділись з друзями!
error0

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.