Пориви водомережі на вулицях Садова та Центральна, в селі Малютинці Пирятинської громади, відбуваються майже щомісяця, адже старі комунікації не оновлювалися десятки років. Сьогодні в селі розпочали заміну труб.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_716/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1464997049_big.jpg)
Планується зробити поточний ремонт трьох ділянок лінії мережі водопостачання на вулицях Садова та Центральна. Загальна протяжність оновленого водогону буде 620 метрів. Вартість робіт складає 232 тисячі гривень.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1605736039_big.jpg)
Поділись з друзями!