Часто розваги дітей у школах переростають у бійки з серйозними наслідками. Зазвичай, керівництво шкіл коли дізнається про бійки між учнями намагаються приховати цю інформацію від загалу. В крайньому випадку через таке викликають батьків до школи і просять щоб ті провели бесіду зі своїми дітьми. Є і такі вчителі, які вважають, що нічого страшного в цьому немає, і на подібні ситуації не потрібно звертати увагу взагалі. Але часто в подальшому такі ситуації можуть призвести до неочікуваних результатів, або до банального не бажання у дитини відвідувати школу. До редакції звернулась матір 11-ти річного Олексія, та розповіла, що нещодавно її син став об’єктом цькування старшокласниць Пирятинського ліцея.

“Мій син приїхав додому і я помітила у нього синець. Запитала що сталося, але він не захотів розповідати. Я зателефонувала до батька його однокласниці і попросила розпитати свою доньку чи вона щось може бачила, адже навчаються діти разом. Дівчинка розповіла, що Олексія побили старшокласниці. “, – говорить матір Олексія.

Пізніше, як розповідає жінка, її син також розповів, що після школи він разом з іншими дітьми чекав шкільного автобуса біля пам’ятника Шевченка і там у нього стався конфлікт з двома старшими ученицями.

Автобуса не було і всі діти гралися, розмовляли, кидалися горіхами. Я підійшов до дерева і теж зірвав декілька горіхів. Тут до мене одразу підбігли дві дівчини зі старших класів. Анастасія І. та Дарина Х. які мешкають в Каплинцях. Анастасія сказала щоб я не рвав горіхи. На що я відповів, що інші діти ж теж рвуть, а мені не можна? Після цього Настя мене вдарила по голові та під коліно. Я впав і вони почали обкидати мене горіхами.”, – розповів Олексій.

Мати Олексія говорить, що спочатку не хотіла звертатися до поліції, а лише зателефонувала до батьків дівчат щоб вони розібралися в ситуації та поговорили зі своїми дітьми.

Спочатку мама однієї дівчини спокійно зі мною говорила, і сказала, що розбереться та обов’язково поговорить зі своєю дитиною щодо цієї ситуації. Але пізніше вже від своїх слів відмовилась і сказала що це все наклепи. Тому я вирішила звернутися до поліції та соціальних служб.”, – розповідає матір хлопця.

Жінка звернулась до директора школи та служби у справах дітей. Там пообіцяли розібратися в ситуації.

Ми спробували поспілкуватися з батьками дівчат. Мама Анастасії І. відмовилася коментувати ситуацію.

Не треба про мене і мою дитину нічого писати! Пишіть про неї. А я вас по судах затаскаю, якщо про мене напишите“, – говорить Світлана І.

Мама Дарини Х. також відмовилась коментувати ситуацію, сказавши, що вже її дочка дала з цього приводу пояснення.

Як стало відомо виданню – дівчат вже викликали для дачі пояснень. Всі звинувачення вони відкидають, і наполягають, що описаної ситуації не було взагалі. Також залишається ще один свідок – однокласниця Олексія, яка зі слів матері постраждалого бачила всю ситуацію і навіть спочатку про неї розповіла. Окрім цього, цю інформацію підтвердила і класна керівниця учнів, та повідомила, що діти їй розповіли що такий конфлікт дійсно був. Якщо факт буде підтверджено – батькам неповнолітніх дівчат загрожує штраф.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon