До Лубен переїхали внутрішньо переміщені особи переважно з Харківщини та Сумщини, з міст, де тривають обстріли, бомбардування. 

Тому з дітьми-переселенцями вже не перший тиждень займаються творчі люди Ніна Шерстюк, Вікторія Логвін (режисер, сценарист Київської театральної студії), художниця Ольга Салій, яка в формі арттерапії повертає діток до думок про мир, повідомляють у Лубенській міській раді. 

Для занять із дітками альбоми та приладдя для малювання закупили учні 7-Г класу школи №2, іграшки та розмальовки з волонтерського запасу надала школа №8. 

Минулого тижня на дітей та їх батьків організували кілька лялькових міні-вистав. Унікальні ляльки виготовили талановиті працівники народної аматорської лялькової студії “Гостинець” Центру культури і дозвілля Управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради. Цікава постановка, режисура, майстерна гра вразили, як юного, так і дорослого глядача. Краплинку тепла та гарного настрою подарували керівник студії Тетяна Селюк, Олена Пеніна, Світлана Потужня, звукорежисер Юрій Задорожний.

Наприкінці діти й самі спробували попрацювати з ляльками. Не проти долучитися до роботи з дітьми також тренери дитячо-юнацької спортивної школи.

Читайте також:

ІСТОРИЧНИЙ ФРОНТ:У ІНСТИТУТІ НАЦПАМ’ЯТІ РОЗПОВІЛИ ПРО КОНОТОПСЬКУ БИТВУ ТА ПОХІД КОЗАКІВ НА МОСКВУ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon