До Лубен переїхали внутрішньо переміщені особи переважно з Харківщини та Сумщини, з міст, де тривають обстріли, бомбардування.
Тому з дітьми-переселенцями вже не перший тиждень займаються творчі люди Ніна Шерстюк, Вікторія Логвін (режисер, сценарист Київської театральної студії), художниця Ольга Салій, яка в формі арттерапії повертає діток до думок про мир, повідомляють у Лубенській міській раді.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_766,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/277746055_503071444501345_8310536263383672146_n-766x1024.webp)
Для занять із дітками альбоми та приладдя для малювання закупили учні 7-Г класу школи №2, іграшки та розмальовки з волонтерського запасу надала школа №8.
Минулого тижня на дітей та їх батьків організували кілька лялькових міні-вистав. Унікальні ляльки виготовили талановиті працівники народної аматорської лялькової студії “Гостинець” Центру культури і дозвілля Управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради. Цікава постановка, режисура, майстерна гра вразили, як юного, так і дорослого глядача. Краплинку тепла та гарного настрою подарували керівник студії Тетяна Селюк, Олена Пеніна, Світлана Потужня, звукорежисер Юрій Задорожний.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_940,h_788/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/violet-and-brown-modern-furniture-minimalist-facebook-post.jpg)
Наприкінці діти й самі спробували попрацювати з ляльками. Не проти долучитися до роботи з дітьми також тренери дитячо-юнацької спортивної школи.
Читайте також:
ІСТОРИЧНИЙ ФРОНТ:У ІНСТИТУТІ НАЦПАМ’ЯТІ РОЗПОВІЛИ ПРО КОНОТОПСЬКУ БИТВУ ТА ПОХІД КОЗАКІВ НА МОСКВУ