У Гребінківській громаді реалізовується проєкт реконструкції системи електропостачання закладу дошкільної освіти “Веселка”.
У садочку монтується електрична станція на сонячних панелях потужністю 30 кВт.
Станція має повністю забезпечить потребу електроустановок закладу, а залишки струму після встановлення двонаправленого лічильника повертатимуться у мережу. Таким чином, вже наступного року ЗДО “Веселка” забезпечуватиметься електроенергією за допомогою відновлювальних джерел.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_524,h_540/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/248683377_3020411061605756_3536604039493046694_n.jpg)
Поділись з друзями!