З ініціативи директора Михнівської школи Наталії Чемари організатор проєкту EVO.HOUSE по встановленню аналізаторів повітря Сергій Корнієнко провів навчально-просвітницьку зустріч для вчителів та випускників під гаслом “Аналізування якості повітря з метою збереження здоров’я дітей”.

Після цього в школі було встановлено сучасну систему, яка здійснюватиме системний та автоматичний моніторинг якості повітря. Моніторинг у галузі охорони атмосферного повітря проводиться з метою отримання, збирання, оброблення, збереження та аналізу інформації про рівень забруднення атмосферного повітря, оцінки та прогнозування його змін і ступеня небезпечності та розроблення рекомендацій для збереження здоров’я наших учнів під час проведення уроків на свіжому повітрі та занять з фізичного виховання.

Михнівська школа – перша школа в Полтавській області, яка буде використовувати дані аналізатора повітря. Враховуючи якість повітря за вікном, будемо впевнені, що заняття спортом на вулиці принесе нам користь і збереже здоров’я наших дітей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: ВСІМ УКРАЇНЦЯМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ НОВИЙ ПОДАТОК НА ЗЕМЛЮ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon