7 листопада стартує Нью-Йоркський марафон в США. Проте в цей день стартує ще 1 марафон, у іншому Нью-Йорку, у враженому війному українському селищі Нью-Йорк на Донеччині за кілометр від лінії фронту.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/262508579_1072189926936600_4215692343549095966_n-1024x768.jpg)
Для українців війна – щоденний марафон на виживання. Щоб нагадати світові про українсько-російську війну компанія “Нова Пошта” ініціювала марафон в українському Нью-Йорку. Назву йому дали “Марафон, який ніхто не хоче бігти”.
427 КМ ЛІНІЯ РОЗМЕЖУВАННЯ З НЕКОНТРОЛЬОВАНИМИ УКРАЇНОЮ ТЕРИТОРІЯМИ.
ТАКА ДОВЖИНА МАРАФОНУ.
Зареєструватися на марафон може кожен, отримає листівки із інформацією про війну замість номера та символічну цифрову медаль, виготовлену з гільз.
Сьогодні до марафону приєдналися березоворудчани.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_675,h_840/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/263331391_1072189030270023_2933389197221335884_n.jpg)
“Ідея підтримати акцію нашого педагога-організатора Запорожець Ольги Петрівни, – розповідає учасниця забігу Олена Гузь. – Звичайно, ми знаємо про що мова і дітям пояснюємо. Учасників було небагато, 10”.
Березова Рудка вкотре проявила себе як свідома громада патріотичних людей.
До речі, українських бігунів Нью-Йоркського марафону вже більше.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_333/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/262855110_1537565326604012_8875295506710015189_n.jpg)