Ще один оновлений садочок в Пирятинській громаді замінив стандартні та сірі стіни фасаду часів “комунізму”. Завершено утеплення приміщення ЗДО «Берізка». Понад три місяці заклад був закритий. Сьогодні ж відчинив свої двері для вихованців.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/257978129_129930229426511_6006273179736973700_n-1024x683.jpg)
Утеплення виконали в рамках реалізації проєкту “Реконструкція з впровадженням енергозберігаючих технологій в ДНЗ “Берізка”
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_534/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/258076860_129930009426533_3868568337157522302_n-1024x534.jpg)
Було підсилено несучі конструкції будівлі, утеплено цоколь, фасад приміщення, поновлено відмостку, повністю відремонтовано 5 ганків та зроблено 3 навіси.
Загальна вартість робіт – 2 299 999 гривень, з яких 600 тисяч гривень кошти обласного бюджету, які були залучені на роботи ще попередньою каденцією міської ради та 1 699 999 – кошти пирятинських платників податків.
Поділись з друзями!