Міська рада вирішила розпочати виконання одної із передвиборчих обіцянок мера Пирятина – порятунок Удаю.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_426/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/111310288_1602898759872993_2489049260667609454_n-1024x682.jpg)
Щоправда, мови про розчистку річки поки немає. Рішеннями сесії внесено зміни до Програми з охорони навколишнього природного середовища на території Пирятинської громади на період 2021 -2022 років. Віповідні зміни стосуються виділення коштів лише на розробку робочого проекту для проведення розчистки акваторії Удаю в районі острова Масальський.
В якому саме році будуть проводити розчистку пои мови немає. Нагадаємо, що в цьому році Удай в межах острова Масальський має плачевний стан. Вода в межах так званого”жіночого пляжу” майже пересохла. А частина русла річки від мосту до “чоловічого пляжу” повністю поросла водоростями.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_427/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/110186250_134360698326976_5321895457893558501_n.jpg)