У лубенському лісотехнічному коледжі з’явився футбольний майданчик. Відкриття майданчика відбулося 29 вересня, у день проведення на території коледжу всеукраїнських турнірів – кубку «Юність Посулля» та кубку «Андрія Біби».

Відкрив новий об’єкт директор лісотехнічного коледжу, заслужений лісівник України Роман Сендзюк разом з гостями: Лубенським міським головою Олександром Грицаєнком, головою РДА Сергієм Сіряченком, головою Полтавського обласного відділення НОК України, депутатом обласної ради, Олександром Удовіченком, президентом Професійної футбольної ліги України Олександром Каденком, президентом Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч», кращим футболістом 1966 року, Андрієм Бібою, заступником голови ГС «Асоціація футболу Полтавщини» Володимиром Олексенко.

Майданчик було збудовано за кошти Лубенської міської ради у співпраці з обласною радою.

Майданчик було збудовано за кошти Лубенської міської ради у співпраці з обласною радою.

«Це великий подарунок не лише для нашого навчального закладу, а й для усього мікрорайону «Південний». Ми раді його сьогодні презентувати і відтепер, маючи таку спортивну базу, будемо примножувати славні спортивні традиції громади».
Роман Сендзюк
Директор лісотехнічного коледжу

 Також Роман Сендзюк висловив вдячність владі громади, керівництву області та депутатам за підтримку, допомогу і сприяння. Почесну місію – перерізання стрічки на вході до спортивного майданчика надали Андрію Бібі та кращим студентам Станіславу Корсикевичу та Владиславу Махну. Крім того, цього дня на території коледжу вперше відбувся відкритий чемпіонат міста з бадмінтону.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon