Керівник Лубенської Держпродспоживслужби Юрій Шніт на нараді з очільником Пирятинщини розповів про перевірки закладів торгівлі Пирятинщини які здійснювалися 1 та 2 березня.

Спеціалісти моніторили цінову політику магазинів, можливість здійснювати покупки безготівком способом та дотримання заборони продажу алкоголю під час воєнного стану.

Нажаль у Пирятині виявлено три факти продажу алкоголю, у одному магазині торгували відкрито, в інших двох – з-під прилавку. Порушення зафіксовані та припинені. Щодо безготівкового розрахунку – то 1-2 березня скарг на кол-центр Полтавської ОДА не надходило; перевірені магазини працювали з терміналами, – говорить Юрій Шніт

Юрій Шніт закликає сільськогосподарських товаровиробників здійснювати торгівлю своєю продукцією на міському ринку. Для цього створюються заохочувальні умови – лабораторія Держпродспоживслужби наразі надає безкоштовні послуги на усі дозвільні для торгівлі довідки.Щодо безперебійного постачання продуктів харчування: службою формується реєстр регіональних оптових баз, з якими можуть співпрацювати місцеві підприємці, власники продуктових магазинів.

Як нам стало відомо від Полтавський колцентру збору скарг, Алкоголь продавався в магазинах по вулиці Майдан Незалежності та Визволення

Читайте також:

ДЕ МОЖНА ДИВИТИСЯ БЕЗКОШТОВНО УКРТЕЛЕКАНАЛИ ЗАМІСТЬ Т2

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon