У Полтавському театрі імені М.В. Гоголя 18 жовтня відбудеться прем’єра документального фільму “Древо. Любов”.

Основою фільму є святкування 60-ліття ансамблю “Древо” в Крячківці (Пирятинщина), який відомий далеко за межами України своєю унікальною технікою багатоголосся. “Древо” зберігає унікальну школу традиційного співу України, яка визнана як світова цінність. Ансамбль “Древо” має учнів у Західній Європі, Америці, і навіть в Японії, повідомляють в анонсі у фейсбук.

Ідея відзначення ювілею належить співачці зі світовим ім’ям Мар’яні Садовській (Німеччина, м. Кьольн), яку підтримав відомий гурт “Курбаси”.

Відзначення 60-річного ювілею складатиметься з двох частин – концерту гурту “Курбаси” та прем’єри фільму.

Вхід за запрошеннями з дотриманням карантинних вимог.  Для отримання запрошення просимо зареєструватись за посиланням.

“Древо” — ансамбль села Крячківка (Полтавщина), відомий далеко за межами України своєю унікальною технікою багатоголосся, вперше зібрався в 1958 році. Ансамбль “Древо” має учнів у Західній Європі, Америці, і навіть в Японії. Він виростив багатьох науковців, режисерів, співаків та акторів. Зокрема, учнями “Древа” є Ніна Матвієнко і тріо “Золоті ключі” (Київ), Мар’яна Садовська (Кьольн), Євген Єфремов (етномузиколог) і київський ансамбль “Древо“, режисер Сергій Ковалевич (Москва), Наталка Половинка, мистецький центр “Майстерня пісні” (Львів) та багато інших.

Пісня “Древа” “Ой у неділю рано” здобула гран-прі на міжнародному конкурсі записів музики світу Svetozar Stracina Grand Prix 2003 (Братислава, Словаччина).

Учасниці “Древа” виконують старовинні пісні Полтавщини (XVIII—XIX ст.), а також пісні, складені чи доповнені ними самими.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon