8 жовтня на батьківщині Григорія Сковороди проходила Міжнародна наукова конференція “ХХ сковородинівські читання”.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/245021451_1799612706908053_4917484243583694706_n-1024x768.jpg)
Науковці, разом з організатором виїзного засідання академіком Академії вищої освіти України, доктором філологічних наук, професором Миколою Корпанюком, поклали квіти до пам’ятника Г.С.Сковороді, відвідали музей, стали учасниками відкриття виставки “Великі земляки: Григорій Сковорода”. Пленарне засідання науковців проходило в залі адмінбудинку.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244717653_1799612553574735_6332833892776229449_n-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244993668_1799612386908085_4371175490395857590_n-1024x768.jpg)
Поділись з друзями!