П’ять металевих стел хочуть встановити на п’яти в’їздах до Полтави зі сторони Києва, Сум, Харкова та Кременчука. Конструкції мають бути виконані в єдиному стилі і мати підсвітку

У 2022 році керівництво міста планує встановити на в’їздах до обласного центру 5 металевих стел з надписом «Полтава» та гербом міста. Орієнтовний кошторис проекту — 15 млн грн.

Як повідомив заступник міського голови Євген Ричка, наразі готується технічне завдання, яке у подальшому передадуть дизайнерам. Після отримання остаточного варіанту проекту його передадуть безпосередньому виконавцю робіт, якого визначать за результатами тендера.

— П’ять металевих стел будуть стояти на 5 в’їздах до міста, це не Супрунівка або інші старостати. Старі таблички чи знаки вже застаріли, а все-таки мова йде про обличчя міста, яким ми зустрічаємо гостей. Ці однакові по дизайну стели будуть мати надпис «Полтава» та герб міста. Їх висота буде до 6 метрів. У подальшому продумаємо підсвітку цих знаків.

Однак, остаточне рішення мають прийняти депутати міськради. Можливо, більшість не погодиться або з дизайном, або взагалі «загорне» весь проект.

Так, депутат Юлія Городчаніна на своїй сторінці у Facebook критично сприйняла цю ініціативу

За матеріалами: Полтавщина

Читайте також:

ДЕПУТАТ З ЛУБЕНЩИНИ ПОСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ ЗА ШКОДУ ЕКОЛОГІЇ.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon