26 жовтня у Лубенському районі люди перекрили дорогу Київ – Харків, вимагаючи не підвищувати тариф на розподіл природного газу.
Про це повідомив екснардеп Ігор Мосійчук на своїй сторінці у фейсбуці.
“Сьогодні в моїх рідних Лубнах на Полтавщині громада вийшла на протест і перекрила трасу “Київ-Харків”… Вимоги прості: не підвищувати тариф на розподіл газу і передати газотранспортні мережі низького та середнього тиску з користування АТ “Лубнигаз” у власність громади для створення комунального підприємства”, – йдеться у повідомленні.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/249242152_3020904948223034_2274304197644717100_n.webp)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_540/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/248326287_1170019853407581_810081581515610582_n.webp)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_960/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/248946657_3020905831556279_8776007812823055845_n.jpg)
Поділись з друзями!