На міжнародному фестиваль-конкурсі “Grand Music Fest”, який проходив у Харкові дві вікові групи вихованців зразкового аматорського колективу “Флеш” демонстрували свої навички на конкурсі.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_667/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/246836939_122907466795454_6687311405710194808_n.jpg)
Наймолодша вікова група здобула друге місце у номінації “Хореографічне мистецтво”, жанр “Естрадний танець”
Друга вікова група здобула перемогу у номінації “Хореографічне мистецтво”, жанр “Танці народів світу”, та отримали сертифікат на 500 євро – знижку на участь у міжнародному конкурсі в Болгарії, що проходитиме влітку 2022 року.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_666/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/246781903_122907473462120_1994483626228294100_n.jpg)
Поділись з друзями!