У Чорнухах та Гільцях провели тематичні заходи до Дня людей похилого віку
Традиційно до Дня людей похилого віку, Центром надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради проведено заходи в селищі Чорнухи та селі Гільці. Тематичні заходи під назвою “Від дівки до жінки” та “Осіння зустріч” провели працівники відділення денного перебування, де розповіли про стародавні обряди, які переплелися з буденним життям учасників даного заходу. Присутні ділилися цікавими життєвими історіями та частувалися пирогами, варениками та запашним трав’яним чаєм, зібраним руками відвідувачів відділення денного перебування.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_853/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244267140_4488768167884610_3392608368320225013_n-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_853/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/244301204_4488768357884591_102214516975406653_n-768x1024.jpg)