Товариству що виготовляє молочні продукти, тимчасово заборонили виробництво й обіг харчів. Підприємство дане рішення проігнорувало.
10 грудня товариству з обмеженою відповідальністю “Адонай 2016” тимчасово заборонили виробництво й обіг харчів на потужності у селі Білики Миргородського району. Однак, підприємство продовжує працювати, виробляє продукцію та випускає її в обіг.

Як повідомила пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби Полтавської області, матеріали перевірки направили до суду та до правоохоронних органів.

У ході перевірки молокопереробного підприємства ТОВ “Адонай 2016” у селі Білики Миргородського району, фахівці ГУ Держпродспоживслужби Полтавської області виявили ряд порушень.

Продукція миргородського молокозаводуЗокрема, поряд з виробничими приміщеннями зберігають гній від тваринницької ферми, територією підприємства пересуваються коти й собаки. Спецодяг персоналу зберігається хаотично, разом з особистими речами та посудом для вживання їжі, у санітарних кімнатах відсутні засоби гігієни. Повернуту з обігу молочну продукцію зберігають біля холодильних камер, разом з інгредієнтами. Яким чином її використають згодом – невідомо.
На підприємстві виявили харчові продукти без належної ідентифікації, інформацію про потужності, з яких їх отримали, не надали. Молочна сировина, яка переробляється, не проходить лабораторний контроль. У виробничих приміщеннях брудно, стіни, стеля вражені пліснявою, на підлозі – застій води та молока. Обладнання миють неякісно, виробничі місткості уражені корозією.

Продукцію власного виробництва на підприємстві також зберігають з порушеннями – відсутнє маркування. У холодильних камерах специфічний запах та бруд. Відібрані зразки продукції та змиви показали наявність кишкової палички.

Читайте також:
У ВОГНІ ЗАГИНУЛИ 4 ПИРЯТИНЦІ

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon