17 грудня 65 дітей пільгових категорій Лубенської громади відвідали прем’єру святкової вистави «Миколай запалює зірки», яка відбулася у Полтаві в приміщенні обласної філармонії.
Окрім вистави діти відвідали головну ялинку Полтавщини та , скуштували смаколики в МакДональдсі і отримали новорічні подарунки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_908/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/12/269744708_436850744456749_7337381316637590782_n.jpg)
Це свято для дітлахів було організовано завдяки фінансовій підтримці Лубенської міської ради. Велику дитячу команду весь день супроводжували фахівці відділу сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, Центру соціальних служб.
Поділись з друзями!