Відділ архітектури та містобудування виніс на засідання виконкому рішення про демонтаж біллборду на перехресті Соборної та Європейської. Своє рішення обгрунтували тим, що рекламна конструкція знаходиться біля історичної будівлі, і псує її вигляд. У підприємця що встановив конструкцію закінчився договір на розміщення, тому Марина Зергані запропонувала не продовжувати його і зберегти історичне обличча міста. Члени виконкому підтримали, та проголосували за відмову фізичній особі-підприємцю Атавіну Денисові
Володимировичу у продовженні терміну дії дозволу на розміщення рекламного
засобу, що розташований на земельній ділянці комунальної власності біля
перехрестя вулиць Європейська та Соборна в м.Пирятин (в районі військової
частини). Власник має демонтувати конструкцію до 23 лютого. Натомість йому запропоновано обрати інше місце для розміщення, яке можна переглянути на сайті міської ради.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_800,h_533/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/02/e658d69fbc34c39b5a64f4b6063e974a-1.jpg)