21 грудня о 11:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в легковому автомобілі «ВАЗ 2106» на вул. Європейській у м. Пирятин. Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння. Пожежу було локалізовано о 11:44, а о 12:24 – ліквідовано. Вогнем знищено салон автомобіля та двигун. Врятовано даний легковий автомобіль від знищення полум’ям. До гасіння залучалися 4 чоловіки особового складу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 1 одиниця техніки.Причина пожежі встановлюється.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/132311876_785498238845945_3936336863857573166_o-1024x768.jpg)
Поділись з друзями!