3 липня члени Пирятинського УТМР відзначили 100-річчя від дня заснування товариства. Свою історію Українське товариство мисливців та рибалок веде із 10 липня 1921 року, коли у Харкові був скликаний 1-й з’їзд, на якому мисливці і рибалки об’єдналися у Всеукраїнську спілку мисливців і рибалок (ВУСМР).
Пирятинське товариство мисливців та рибалок налічує 250 членів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_640/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/211888046_4085730464795929_2417234049624358684_n.jpg)
За сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок в охорону, відтворення, збереження і використання державного мисливського фонду та з нагоди 100 – річчя з дня заснування Українського товариства мисливців та рибалок грамотою відзначено керівника Пирятинського УТМР Сергія Володіна.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_831,h_509/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/213760073_4085730371462605_8160379709513535942_n-2.jpg)
Приєднуйся до нас в Instagram Facebook Telegram
Поділись з друзями!