Про це на своїй офіційній сторінці в соцмережах написали рятувальники.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/128917983_3492338770801825_1265596047535488007_o.jpg)
“У рамках благодійної акції на підтримку дітей, які потребують допомоги, рятувальники Полтавської області разом з партнерами організували створення річного календаря на 2021 рік.
Наразі професійні фотограф та відеограф працюють з нашими героями – людьми, які щодня виїжджають на виклики для надання фахової допомоги та порятунку громадян під час ліквідації різних надзвичайних подій.
Кожна світлина особлива, адже розкриватиме не лише професійні якості мужньої професії, а й риси, емоції, особливості людини, яка керується життєвим кредо – Ніколи не залишатися осторонь чужої біди та завжди йти на допомогу!”
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/128781693_3492338787468490_59347698249479496_o.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_720/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2020/12/128932782_3492338794135156_6551114200255618655_o.jpg)
Підписуйся на нас в Telegram та Instagram
Поділись з друзями!