На засіданні виконавчого комітету керівник пирятинського центру первинної медико-санітарної допомоги звітував про нинішню ситуацію в центрі та роботу за 2020 рік.
Судячи зі звіту справи у закладі не дуже. Але керівник назвав це тимчасовими проблемами перед майбутнім “злетом”.

Зараз в місті працює 5 сімейних лікарів. Було закрито сільські амбулаторії у Вишневому, Вікторії та Теплівці. Їх перейменували у ФАПи через відсутність лікарів. Як повідомив керівник центру, то сімейний лікар буде з Пирятина їздити у закриті амбулаторії та здійснювати там прийом пацієнтів. Зараз в закладі працює 70 людей. В минулому році було 86. Єгор Киричевський також наголосив, що з сьогоднішнього дня в Пирятині офіційно стартує кампанія з вакцинації населення.


“Ми отримали 200 доз вакцини. Сьогодні плануємо вакцинувати мінімум десять чоловік. Завтра вже плануємо наростити обсяги роботи. Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря. Якщо декларації з лікарем немає, то таку людину не можна буде поставити в чергу.”, – сказав керівник центру

На питання, чи можна зареєструватися через розпіарений владою додаток “Дія”, Єгор Киричевський відповів, що поки це не можливо, адже немає розуміння як формувати тоді списки. Тому краще все таки звернутися до свого сімейного лікаря.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon