Міський голова Пирятина Андрій Сімонов виступив у Лубнах на обговоренні щодо створення комунального підприємства Лубенської районної ради, яке б мало б займатися транспортуванням газу. Мер Пирятина наголосив, що ніяке новостворене підприємство не буде займатися послугами продажу газу, якщо його все таки створять.

Газ все одно будуть вам продавати не на пряму, а ті компанії які зараз є. Міська рада буде лише його купувати через систему “Прозоро”. А там немає такої ціни як 3 гривні чи навіть 3.50. Є лише ринкова ціна на газ. Тому не треба мені вказувати що мені робити”, – сказав Андрій Сімонов

Також Сімонов наголосив, що він не проти створення підприємства яке буде транспортувати газ. Ал епитання щодо зменшення ціни потрібно активістам взагалі відкласти і забути, а говорити лише про транспортування. На думку мера, підприємство має бути в обласному підпорядкуванні. Окрім цього міський голова Пирятина повідомив, що так швидко створити підприємство не вийде, і навряд це все легко буде зробити за рік.

Представників Пирятинщини не влаштувала така позиція мера і вони почали апелювати до Конституції.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon