На засіданні виконкому було запропоновано встановити нові дорожні знаки по місту:
- заборонено рух важковагового транспорту по Пушкіна,
- дооблаштовано знаками пріоритету перехрестя вулиць Зоряної та Кошового і перехрестя спуску від вулиці Європейської (біля магазину „Хвилинка“) з вулицею Зоряною.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_970,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/05/186240392_3935070263195284_7610511901631576250_n.jpg)
Як повідомила начальник відділу містобудування та архітектури Марина Зергані, усі проекти вони попередньо погоджені комісією з безпеки дорожнього руху. Зокрема, запропоновано встановити знаки, які регламентуватимуть односторонній рух на спуску по вулиці Успенській з вулиці Архітектора Хітріна; комітету.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/05/185314667_3935070336528610_6982911030069825077_n.jpg)
Також на виконкомі було підтримано проекти капітальних ремонтів тротуарів у центрі міста – вздовж Меморіального Комплексу (загальна вартість проєкту – 503137 грн) та тротуару на розі Соборної і Визволення з облаштуванням автомобільної стоянки в районі адмінбудівлі міської ради (2068,809 тис. грн).
Поділись з друзями!