Вчора на стадіоні “Центральний” в Лубнах відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів 45+ на “Кубок пам’яті Олега Козаченка”.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_636/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/251041042_967351393852043_5322535501646850755_n.jpg)
Участь у турнірі взяли 8 команд:
“Ветеран” (Лубни),
“Ветеран” (Лохвиця),
“Ветеран”(Полтавський р-н),
“Шахтар”(Ватутіне),
“Бочка”(Павлоград),
“ФК Баришівка”,
“Авітон”(Київ),
“Ветеран-АСК Лубенщина”
Матчі проходили в двох групах, за результатами ігор у стиковому матчі за 3 місце зустрілися “Ветеран”(Полтавський р-н) – “Ветеран-АСК Лубенщина” 0:2, у фіналі зіграли “Шахтар” (Ватутіне) – “Бочка”(Павлоград) 4:0.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_636/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/250836933_967351343852048_304197477023230265_n.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_960,h_636/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/251150653_967351313852051_8365214288928737427_n.jpg)
То ж 3-тє місце у Лубенчан,2-ге у Павлограду, переможцями стала команда з м. Ватутіне (Черкаської області).
Нагородження проводив брат Олега Козаченка – Валентин Козаченко, та мер міста Олександр Грицаєнко. Призери змагань були нагороджені грамотами та кубками, переможець кубком і перехідним кубком, також були визначені кращі гравці команд,ними стали Юрій Дацюк “АСК Лубенщина”, Віктор Старущенко “Ветеран” (Лубни), Андрій Брагінець “Ветеран” (Полтавський р-н), Микола Бугаєнко “Авітон”(Київ), Олександр Громенко “Шахтар”(Ватутіне), Олег Пікуль “Бочка”(Павлоград), Володимир Левада “Ветеран” (Лохвиця), Юрій Кондратенко “ФК Баришівка”.