23 квітня 2022 року на стадіоні «Ювілейний» в Пирятині відбувся Благодійний турнір по футболу серед ветеранів 45р.+ на підтримку Збройних сил України.
В турнірі взяли участь команди міст: Гребінки, Лохвиці, Пирятина та команда з формована з футболістів, які на даний час стали до лав ЗСУ. Поряд зі спортивним принципом основна мета турніру збір коштів на підтримку ЗСУ.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_768,h_1024/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/img_6750-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/futbolnyj-turnir-na-pidtrymku-zbrojnyh-syl-ukrayiny-1024x768.jpg)
По закінченню турніру кошти в сумі 17 тисяч 165 гривень були перераховані на рахунок ЗСУ.
Турнірне становище команд та кубок отримала команда ФК Пирятин – Полтавщина» 45 р.+, друге місце посіла амбіційна бойова команда ФК Пирятин ЗСУ , третє місце дісталось ветеранам з Лохвиці, ФК « Локомотив» з Гребінки посіли 4 місце.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_940,h_788/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/violet-and-brown-modern-furniture-minimalist-facebook-post.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2022/04/chempion-fk-pyryatyn-poltavshhyny-45r.-ta-sribnyj-pryzer-fk-pyryatyn-zbrojni-syly-ukrayiny--1024x768.jpg)
МО ГО ВФСТ «Колос» вдячний командам, вболівальникам за участь та фінансову підтримку ЗСУ. В планах організації провести турніри з міні- футболу та зустріч команди ветеранів ФК «Пирятин – Полтавщина» – зі збірною України серед ветеранів на кінець травня місяця.
Читайте також:
У ГРЕБІНЦІ “НАКИЛИ” ПОТУЖНУ НАРКОЛАБОРАТОРІЮ