31 жовтня під час футбольної зустрічі ФК Пирятин – Стандарт Н.Санжари відбулась церемонія вручення нагород юним футболістам Пирятинської ДЮСШ за підсумками участі в дитячо-юнацькій футбольній лізі Полтавської області.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/fk-pyryatyn-yunaky-2005-2006r.n.-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/img_6454-1-1024x768.jpg)
За друге місце, вікова категорія 2005-2006 роки народження юнаки отримали срібні медалі, кращим гравцем визнано Богдана Труса та вікова категорія 2011-2012 рік народження, дітки отримали пам’ятні медалі за участь в Дитячо-юнацькій футбольній лізі.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/krashhyj-gravecz-trus-bogdan.-1024x768.jpg)
Кращий гравець Трус Богдан.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/komanda-dyussh-2011-2012rn.--1024x768.jpg)
Поділись з друзями!