31 жовтня відбувся 10-й тур Чемпіонату Полтавської області по футболу по Вищій лізі. Команда ФК Пирятин приймала одного з лідерів Чемпіонату команду «Стандарт» із Нових Санжар. В цікавій, напруженій боротьбі зустріч закінчилась з рахунком 1:3 на користь Новосанжарців, але Пирятинці показали змістовну, бойову гру за яку не соромно перед вболівальниками. Це була остання гра цього року на стадіоні «Ювілейний».
Наступні дві гри Пирятинці проведуть на виїзді в Чутовому та Полтаві.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_764/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/komanda-fk-pyryatyn-uchasnyczya-chempionatu-poltavskoyi-obl.-po-futbolu-1024x764.jpg)
Поділись з друзями!