Поле стадіону «Ювілейний» вдале для футбольної команди Полтавської обласної прокуратури.овка
В кубку Генерального прокурора України беруть участь футбольні команди з усіх обласних прокуратур України. Нагадуємо вболівальникам, що команда Полтавської обласної прокуратури обіграла команди: Львівської та Сумської обласних прокуратур і за вихід у півфінал зустрілась з командою Київської обласної прокуратури на стадіоні «Ювілейний» міста Пирятина
3 жовтня футбольна зустріч виявилась професійною та цікавою, боротьба велась по всьому футбольному полю, відчувалась напруга та відповідальність за результат. Рахунок 0:0 привів до пробиття одинадцятиметрових штрафних ударів. Бездоганно пробивши штрафні удари та відмінна гра воротаря Полтавців вивела футбольну команду Полтавської обласної прокуратури у півфінал престижного кубку Генерального прокурора України .
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/img_6172-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/img_6171-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_423/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/futbolna-komanda-poltavskoyi-oblasnoyi-prokuratury-2021r._n-1024x677.jpg)