Четверо полтавських каратистів у складі збірної України взяли участь у 34-му чемпіонаті Європи з кіокушин карате KWF. Змагання відбулися в польському місті Свіноуйсьце.
На турнір з’їхалися близько 400 спортсменів із Польщі, Німеччини, Іспанії, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Нідерландів, Великої Британії, Норвегії, України.
Загалом українська команда з 25 спортсменів виборола 21 медаль різного рівня.
Полтавці ж здобули два «срібла» та одну «бронзу».
Срібними призерами стали:
- Андрій Березін (16-17 років, до 60 кг)
- Андрій Назимов (16-17 років, до 70 кг).
Андрій Березін виборов перемогу в спортсменів із Болгарії, Вірменії та Польщі, але в фіналі поступився бійцю з Вірменії. Андрій Назимов здолав спортсменів із Болгарії, Польщі та Вірменії, у фіналі поступився борцю з Болгарії.
«Бронзу» виборов Яків Хохоляк (14-15 років, до 70 кг). У першому поєдинку впевнено переміг господаря турніру, спортсмена з Польщі, але потім поступився в півфіналі борцю з Вірменії.
Олександр Калінін (дорослі 18-30 років, до 80 кг) почав виступ на турнірі впевнено, в першому поєдинку нокаутував спортсмена з Болгарії. В другому двобої Олександра зупинив спортсмен із Великої Британії.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_853/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-01_08-30-02-768x1024.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-01_08-29-49-1024x768.jpg)