Чемпіонат області. Вища ліга. 12 тур. 20 листопада. Лубни. Стадіон «Центральний». 75 глядачів. + 7С.

Матч першого кола: 0:3. Судді: Ю. Ярмоленко (Чорнухи), С. Бортнік, Ю. Юрченко (обидва – Лубни).«Лубни»; Возний, Величко, Шоха (Антоненко, 46), Петренко (Федорченко, 60), Павленко, Гриценко, Сухонос (Єресько, 51),Чорнуха, Загоруйко (Демчишин, 49), Кривчун, Шумейко (Лещенко, 46). Тренер: А. Гришанович.«Чутове»: Асатуров, Рядних (Корсун, 6), Д. Тупік, О. Тупік, Д. Хмара,ь О. Хмара, Кваша, Богданов, Ходенко (С. Тупік, 71), Матяш, Петренко. Тренер: О. Рядних.Голи: Величко (65) – О. Тупік (46, 68, 88).

Це був останній 42 матч цьогорічного вищолігового чемпіонату області, доля якого нічого не вирішувала. Звичайно, амбітний тренер лубенців Анатолй Гришанович перед поєдинком настроював своїх підопічних на позитивний його результат. Але не зовсім це вийшло, адже , як кажуть, «на голову» за підбором гравців гості були сильнішими.

Перший тайм господарі справедливо втрималися від забитих м’ячів завдяки зусиллям всієї команди. А вже на другій хвилині після перерви свій лік голам відкриває досвідчений полтавець Олександр Тупік, який, до речі, відзначився «хет-триком» у цьому протистоянні.

А що ж лубенці? Вони захищалися як могли і, навіть, від них була спроба завершити матч у позитивному для них результаті. Спочатку ударом головою на 65 хв. капітан команди Володимир Величко зрівнює рахунок – 1:1. І ще трішки пізніше міг вивести свою команду вперед юний Євген Павленко, після потужного удару якого м’яч потрапив у поперечину воріт гостей. А кінцівка зустрічі була на користь гостей, які провели ще два голи у ворота лубенців – 3:1 на їх користь. Результати інших матчів 12 туру: «Стандарт» (Нові Санжари) – «КЛФ» (Полтава) 0:3, «Дружба» (Очеретувате) – «Інваспорт» (Полтава) 0:0. Отже, чемпіоном області став дебютант змагань «КЛФ» (Полтава), «Стандарт» з Нових Санжар отимав «срібло», а полтавський «Інваспорт» виборов бронзові нагороди.

Автор: Юрій КЛИМЧЕНКО