Збірна України з кіокушинкай карате – найкраща в Європі!
В румунській Ораді відбувся чемпіонат Європи серед молоді, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат у розділах «ката» та «куміте». З 22 країн-учасниць Україна показала найкращий результат європершості. В підсумку, наші хлопці та дівчата посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши 36 медалей різного ґатунку, з яких 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових.
Наша Чорнухиська спортсменка Олександра Кушнір зайняла 3 місцетренер Богдан Дунаєвський
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/257573067_449691133337343_2600289674718587889_n-1024x768.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_467/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/257544044_449691060004017_4627778228795143095_n-1024x467.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_1024,h_768/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/11/258071791_449690920004031_4147605373358423806_n-1024x768.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 мільйонів на модернізацію отримала лубенська лікарня
Поділись з друзями!