Спорткомплекс «Спартак» у обласному центрі став місцем проведення відкритої першості ДЮСШ м. Полтава ім. О. Бутовського з вільної боротьби серед юнаків 2010-2013 років народження.

У змаганнях вели боротьбу 150 юних борців, які представляли команди з Полтавщини і м. Харкова.

Вдало у Полтаві змагалися юні спортсмени-лубенці. Так, вихованці тренерів-викладачів ДЮСШ м. Лубни Руслана Товкача і Костянтина Сірого вибороли дві срібні нагороди.

Це учень ЗШ № 8 Дмитро Рокала у вазі до 27 кг та учень ЗШ № 1 Давид Мисник (вага до 53 кг).

Ще у ваговій категорії до 57 кг Тихон Булатецький здобув «бронзу». І така ж нагорода дісталася Кирилу Ватулі (вага до 29 кг).

Також срібну медаль у вазі до 32 кг виборов учень ЗШ № 1 Міхаель Лебідь, якого готував до змагань тренер з Борцівського клубу «Чемпіон» Володимир Слинько. З нагородами вас, юні лубенські борці.

АВТОР: Юрій КЛИМЧЕНКО