![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_378/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632382477616-1-1-768x454-1.webp)
У Чорнухах пройшов конкурс народної творчості
22 вересня в Чорнухинській територіальній громаді пройшов обласний огляд-конкурс народної творчості “В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля”. Своє мистецтво представили 10 творчих колективів.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632382942652.webp)
У звітному концерті взяли участь 10 творчих колективів з Гільцівського, Поставмуківського, Харсіцького сільських будинків культури та Центру культури та дозвілля селищної ради Чорнухинської територіальної громади. Виступили вокальні колективи, фольклорні ансамблі, хореографічні ансамблі, театральні колективи, повідомили у Полтавському обласному Центрі народної творчості та культурно-просвітницької роботи..
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632382968099.webp)
“Це вже не вперше ми у цій громаді та приємно, що тутешні колективи відповідально ставляться відбирають номери до концерту, складають репертуар і готуються до зустрічі зі своїми глядачами”, — розповів голова журі, директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632383033126.webp)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632383017045-2048x1536-1-1024x768.webp)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632383047622-2048x1536-1-1024x768.webp)
Фольклорні ансамблі зачарували співом a’cappella. Вправні, легкі юні танцівники хореографічних ансамблів, неначе казкові ельфи, виконували цікаві балетмейстерські постановки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_640,h_480/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/09/1632382982513-1-2048x1536-1-1024x768.webp)