газовики відімкнули від опалення цілу багатоповерхівку в Пирятині

Представники “Лубнигаз” продовжують терор споживачів. Цього разу газовики вдалися до незаконних дій і відрізали газопостачання мешканцям багатоквартирного будинку на Полтавській, 3а в Пирятині. Окрім цього, будинок, який залишили без газу, має індивідуальне опалення в кожній квартирі. Тож людей не лише залишили без газу, а й без опалення

Все почалася з того, що сьогодні вранці, 25 жовтня, до будинку прийшла контролер, розповідає одна з мешканок:

“Вона зайшла до мене, сказала, що треба перевірити лічильник. Я її впустила. Вона побачила, що в мене увімкнута плита і здивовано запитала: “а шо у вас є газ в домі?”. Я не менш здивовано їй відповіла – так. Після цього вона швидко зателефонувала комусь і сказала, що у нас в будинку досі є газ”. Після цього вона мені відповіла, що в нашому будинку газу не має зараз бути, бо відбувається перевірка. Хоча жодного оголошення про це не було”, –  розповідає жінка

Буквально одразу після цього до будинку приїхала бригада і газовики опломбували кран. Причиною відключення назвали анонімний дзвінок він якоїсь людини, яка повідомила про витік газу. Щоправда, мешканцям так і не вдалося дізнатися, хто з їхнього будинку телефонував, адже ймовірніше газовики вигадали дзвінок.

“Я не одразу зрозуміла, що газ вимкнули. У мене електрична плита. До мене зайшла контролер. Сказала спочатку, що газу немає, бо в будинку витік газу. Потім сказала, що моя квартира має борг “, – розповідає інша мешканка.

Люди були здивовані діями газовиків, адже по-перше, у кожній квартирі стоїть газовий сигналізатор, який ні в кого не спрацював. А по-друге, газовики в такому випадку мали б евакуювати всіх людей і проводити якісь дії. Натомість всі були спокійні. І, як повідомили людям, сигнал про витік газу надійшов анонімно ще минулого вечора. Але чому ніхто з газовиків не приїздив ввечері?!
На місце приїхав і керівник Пирятинської газової служби Сергій Солонський

“Він сказав, ніхто вмикати будинок не буде, поки не погасять борги. Але наявність боргу вирішує суд. Вони неодноразово дурять нас в платіжках, присилають завищені показники і ми вже десятки разів оббивали пороги газової служби. Особисто ми з чоловіком платимо через приват24 і в нас є переплата, але вони нараховують неіснуючі борги, і зараз без попередження відімкнули всіх нас. У нас опалення індивідуальне у всіх, і зараз всі квартири мерзнуть”, – говорить жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ЗАНЕДБАНА ВЕЛИЧ БЕРЕЗОВОЇ РУДКИ

Люди викликали на місце поліцію, яка склала  протокол на незаконні дії газовиків.

Поліція зареєструвала заяву людей. Як з’ясувалося, газовики взагалі не мали права вимикати будинок. Адже окрім того, що люди мають індивідуальне опалення, газовики вторглися на територію будинку і запломбували їхні власні мережі. А не перекрили вентиль, який веде до будинку. Також мешканці користуються послугами “Нафтогазу”, і відповідно під час вимкнення мав бути присутній їхній представник, але нікого не повідомляли. Основною версією перекриття директор газової служби назвав можливий витік газу. Але, як повідомили представники відповідних організацій та депутат міської ради Олексій Хоменко, офіційної інформації про те, що в будинку стався, витік немає. З цього можна зробити висновок, що анонімний дзвінок був вигаданий “Лубнигазом” виключно для того, аби вимкнути людей і змусити платити за вигаданими боргами.

Як розповіли мешканці, газовики ще минулого тижня влаштували диверсію.

«Минулого тижня ввечері в під’їзді ми почули ядучий запах якоїсь незрозумілої речовини. Запах був схожий на речовину, яку додають до газової мережі, щоб було чути витік газу. Ми всім підїздом перевірили у кожній квартирі, але так нічого і не знайшли. Аварійну газову службу не викликали, адже у нас у всіх  є газосигналізатор і він не реагував. А викликати вночі аварійну бригаду, то вони просто вимикають газопостачання і тоді їдуть, а вже наступного дня, якщо пощастить – починають робити перевірку. Того ми їм не телефонували»,– розповіли мешканці.

Той випадок минулого тижня  люди вважають диверсією з боку газовиків. Тобто що вони навмисно розпилили в підїзді якусь речовину, щоб люди подумали, що стався витік газу і викликали аварійну бригаду, яка б і вимкнула на законних підставах будинок від газу. А тоді б вони вимагали сплатити їхні рахунки. Але оскільки мешканці тоді так не зробили – газовики зімітували анонімний дзвінок, щоб вимкнути і шантажувати – вважають мешканці будинку.

Поділись з друзями!
error1
fb-share-icon