Завершено конкурсний відбір на посаду директора Вікторійської школи.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_456/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/FB_IMG_1627071546285.jpg)
На засіданні були розглянуті документи, що надійшли на конкурс від одного претендента – Олега Левади. Подані документи повністю відповідали вимогам Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Пирятинської міської ради.
Конкурсна комісія розпочала свою роботу з тестування на перевірку знань законодавства кандидата на посаду. Олег Левада, єдиний кандидат, успішно впорався з цим завданням: з 20 питань – 18 правильних відповідей. Далі було виконання ситуаційного завдання для перевірки професійних компетентностей. Також відбулася і презентація перспективного плану розвитку Вкторійської зш І-ІІІ ст. на 2021 – 2023 роки.
За результатами конкурсу члени комісії вирішили рекомендувати кандидатуру Олега Левади. для затвердження на посаді директора Вікторійської зш І-ІІІ ст. з подальшим укладанням контракту строком на два роки.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img,w_720,h_428/https://gazeta-apelsin.com/wp-content/uploads/2021/07/FB_IMG_1627071554873.jpg)